Targi Katowice 10 -13.09.2019 r.

13.09.2019

Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego odbyła się w dniach 10-13 września 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku. W ciągu 4 dni Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego połączone z Targami EkoSpalanie i EkoTechnologie odwiedziło blisko 30 tysięcy osób. W targach uczestniczyło 350 wystawców z 12 krajów z całego świata; Polski, Wielkiej Brytanii, Słowenii, Niemiec, Chin, Czech, Cypru, Włoch, Francji, Ukrainy, Belgii i Słowacji.

W tegorocznej edycji udział wzięła także Fabryka Kotłów „SEFAKO” S.A., która wraz z Towarzystwem Finansowym Silesia (głównym akcjonariuszem SEFAKO) oraz innymi spółkami z grupy kapitałowej TFS dumnie prezentowała najnowszą ofertę oraz możliwości produkcyjne Spółki.   

Organizowanym co 2 lata targom towarzyszyły międzynarodowe konferencje i sympozja, w których uczestniczyli przedstawiciele Komisji Europejskiej, polskiego rządu, Międzynarodowej Agencji Energii, Światowego Kongresu Górniczego i europejskiej nauki.

Obejrzyj relację z targów https://www.youtube.com/watch?v=z5whUaj4YBU